Buďte tam, kde vás hledají

Google je světová jednička mezi vyhledávači a vaše firma by zde neměla chybět. S pomocí virtuální prohlídky Google Street View můžete být zákazníkům mnohem blíže. Můžete jim pomoct snadno najít a příjemnou formou představit vaše prostory na jakémkoliv zařízení a současně je navigovat kam potřebujete.

Je to příležitost získat pěknou i užitečnou prezentaci, se kterou budete vidět, protože Street View jsou propojené jak s mapami, tak i s Firemním profilem Google.

Prezentace ve službách Google
Hlavní výhody Google Street View

První dojem rozhoduje

Uživatelé se při výběru nejbližší restaurace nebo obchodu často rozhodují podle prvního dojmu v mapách, protože jsou zvyklí vybírat podle fotografií a recenzí. Někteří dokonce používají pouze mapy a proto je dobré mít tam prezentaci kompletní. Street View prohlídky skvěle doplňují tyto firemní zápisy, umožňují poznávat místa lépe, než z běžných fotek a budovat důvěru k firmě.

Můžete být součástí nejpoužívanějšího vyhledávání. Vaše prostory mohou být dostupné prakticky kdykoliv jen za cenu zpracování, protože provoz Street View zajišťuje společnost Google zdarma.

Každá zakázka obsahuje:

  1. Snímání v HDR kvalitě.
  2. Zpracování 360° fotografií vč. rozmazání osobních údajů.
  3. Upload do Google map.
  4. Propojení do virtuální prohlídky.
  5. Optimalizace profilu v mapách pro maximální výkon.
  6. Panoramatické fotografie v plném rozlišení pro volné použití.
  7. HTML kód pro umístění prohlídky i do vašeho webu.
Google v datech
uživatelů používá vyhledávač Google a každý rok uživatelů přibývá
(zdroj: MarketingMiner)
majitelů mobilních zařízení používá funkci vyhledávání firem v okolí
(zdroj: Google)
zákazníků, kteří navštíví místní prodejnu online, ji pak také skutečně navštíví (zdroj: Google)

Proč jsou Street View oblíbené?

Virtuální prohlídka zvyšuje hodnotu firemního zápisu v mapách při vyhledávání. Dostupnost pro všechna zařízení a jednoduchost používání navíc pomohou dostat prezentaci k velkému množství uživatelů. Za prohlídky se neplatí žádný udržovací poplatek a klient současně získá virtuální prohlídku pro web i složené fotografie ve vysokém rozlišení pro další využití...

Ještě přehlednější Street View

Novinka ! Především v situacích, kdy jsou snímané prostory příliš rozsáhlé napříč několika patry nebo budovami, pomůže virtuální prohlídku zpřehlednit naší jednoduchou responzivní nadstavbou, která umí s pomocí přehledné nabídky projít velké areály nebo dokonce více poboček doslova na pár kliknutí.

Je to ideální způsob, pokud klient z nějakého důvodu nechce nasnímat celý prostor, ale jen ty nejlepší části. Navíc to může pomoct k nemalé finanční úspoře tím, že se nasnímá menší virtuální prohlídka a neplýtvá se časem na snímání např. nevzhledných chodeb.

Pro dotazy a poptávku použijte kontakty

Rádi vám připravíme nabídku na míru