Udělejte dojem videem

Chcete představit vaši firmu nebo práci atraktivně během pár minut? Pro většinu uživatelů je pohodlnější shlédnout krátké dynamické video než číst dlouhé odstavce textu.

My tvoříme videa s pěkným poměrem ceny a kvality, aby byla dostupným nástrojem pro každého. Věnujeme se především firemním prezentacím, které vystihnou důležité hodnoty, zázemí, produkty a služby. Točíme také reportáže z akcí, výuková, náborová a realitní videa dronem.

Veletrhy - Exponex - Wargaming
Svatební videa
Statek Polžov

K čemu je to dobré?

Uživatelé preferují audiovizuální "konzumaci" informací a vyhledávače i sociální sítě takový obsah upřednostňují. Pro firmy je to skvělá příležitost, protože video umí udržet pozornost diváků déle, umožňuje působit na více smyslů, lépe cílit na vybrané skupiny a namířit pozornost správným směrem.

S pomocí srozumitelné prezentace se snadněji prodává zboží a buduje image, pokud se chcete odlišnost od konkurence. Videa fungují dokonce i v situacích, kdy jsou uživatelé přesyceni reklamními nabídkami, protože je vtahují do samého dění. Nezáleží přitom na stopáži, ale zda zaujmou a jaký pocit vyvolají.

Proč videa?
lidí si raději prohlédne video o produktu, než přečte text o něm
(zdroj: wyzowl.com)
obchodníků potvrzuje, že videa pomáhají rozumět produktu / službě
(zdroj: wyzowl.com)
lidí, kteří shlédnou videoreklamu, si ji do 30 dní umí vybavit
(zdroj: vmaker.com)
Střihová postprodukce - DaVinci

Všichni mohou zazářit

Naprostá většina firem videa pro svůj marketing používat chce. Pokud jste tedy doposud natáčení odkládali, protože jste se obávali, že je to drahé, že na to nemáte dost času, nebo že nevíte jak začít, apod... tak máme snadné řešení!

Pojďme se sejít a předvedeme vám, že slušnou videoprezentaci pro podporu vaší značky, produktů a služeb můžete mít rychle i levně. Ukažte v čem jste dobří, ukažte příběh vaší společnosti a výsledek pro vás může být jednou z nejlepších investic.

Průběh spolupráce

1

zadání

jaký má být obsah, cíl a výstupy? co chcete videem sdělit? koho má oslovit? nové zákazníky nebo uchazeče o práci? udržet diváky na webu?

2

příprava

dohodneme způsob realizace, použitou techniku, potvrdíme si smlouvu a cenu, případně vybereme hudbu a obhlédneme místo

3

realizace

natáčení je ta nejrychlejší a nejlepší část celé práce. kvůli východu slunce vstáváme do tmy a ikdyž občas nespolupracuje počasí, my ano :)

4

postprodukce

provedeme střih, barvení, zajistíme titulky nebo voiceover (vč. překladů), grafiku nebo malou animaci, postaráme se o správný formát

Pro dotazy a poptávku použijte kontakty

Rádi vám připravíme nabídku na míru