Perfektní fotky jsou základ

Pokud chcete vytvořit nebo zlepšit vizuální prezentaci, máme snadno dostupná a osvědčená řešení. Služba PANOMEDIA je tu pro vás, abychom vám zajistili lepší vizitku firmy, produktů a činností. Jsme přitom zvyklí řešit velmi individuální potřeby zákazníků pro jakýkoliv druh výstupů.

Doubleshot

Co fotíme?

Doslova vše co může firma nebo instituce potřebovat. Častým požadavkem klientů jsou fotografie pro vylepšení samotné firemní identity. S tím často souvisí kvalitní produktové fotografie a portrétní snímky zaměstnanců. Zajišťujeme také reportáže z firemních akcí a konferencí. V interiérech nebo vysoko nad zemí s pomocí dronu pořizujeme fotografie nemovitostí. Je toho více...

Jaguar - Autosalon Dajbych
mobilní telefony - iMobily.cz
cukrárna Votre plaisir
Snadno a rychle ?

Jste na správné adrese, protože ke klientovi můžeme přijet s mobilním ateliérem a postarat se o kompletní práci na klíč. Pro dobrý záběr dokážeme vytvořit podmínky prakticky kdekoliv. Technikou i zpracováním eliminujeme nežádoucí vlivy, aby to podstatné vyniklo ve správném světle a formátu pro další využití.

Snažíme se dělat především pěkné fotografie, které vždy získáte ve vysoké kvalitě a za férovou cenu, abyste měli důvod se k nám opakovaně vracet. Chceme aby vám to dávalo dobrý smysl.

Produktové fotografie

Potřebujete atraktivně nafotit produkty pro eshop, do katalogu nebo pro uživatelskou recenzi? Umíme více formátů a nejen to ...

Vytváříme 360° produktové prezentace formou "rotujících" 360° fotografií, které si může uživatel sám otáčet anebo také jako videa s rotujícím produktem. Fotografie umíme doplnit chytrými interaktivními objekty, pokud potřebujete zákazníky o zboží detailně informovat. Součástí je vždy responzivní prohlížecí aplikace pro snadné interaktivní zobrazení na dotykových zařízeních. Můžeme zajistit kompletní produkci od snímání a zpracování až po implementaci do webových stránek.

Produktová fotografie

Proč mít profesionální fotografie?

Pro dotazy a poptávku použijte kontakty

Rádi vám připravíme nabídku na míru