Dejte prezentaci nadhled

Vytváříme krásné letecké záběry dronem ve vysoké kvalitě. Kromě klasických fotografií skládáme také panoramatické virtuální prohlídky a točíme letecká videa. Vždy nejprve klademe důraz na bezpečnost provozu, pak přijde na řadu kvalitní stabilizovaná optika Hasselblad, se kterou dáváme snímkům lehkost a nadhled za velmi pěknou cenu.

Dron DJI Mavic 2 Pro
Dvůr Šaloun - letecké video
Zámek Konopiště - letecké fotografie
Hotel Štamberk - fotografie dronem

Letecké fotografie

Snímky z ptačí perspektivy umožňují prohlížet nemovitosti z neobvyklého úhlu mnohem přehledněji. V jednom záběru je možné ukázat samotný objekt i jeho usazení a propojení s okolním prostředím.

Příroda, město, vybavenost, vzdálenosti, dostupnost - to vše dává pohled z výšky do kontextu. Můžeme se zaměřit také na detail jako na linie a barvy v určitou denní dobu. Nebo můžeme poskytnout záběry míst, která jsou jinak obtížně dostupná. Fotíme současně i letecké virtuální prohlídky jako pro Arete Invest.

Letecká videa

Přáli jste někdy jako malí proletět se volně při západu slunce nad krajinou? S pomocí dronu to jde snadno alespoň s kamerou a díky kvalitní stabilizované technice to navíc efektně vypadá.

Dodáváme zakázkové letecké záběry pro firmy a pro obce. Zajistíme bezpečné nasnímání, záběrům dáme pěkné barevné zpracování i náležité tempo a samozřejmě vše připravíme ve vhodném formátu pro maximální využití.

Mít pěknou prezentaci nemovitosti je teď mnohem jednodušší.

Parametry dronu

optika Hasselblad L1D-20c
20 MPx snímač CMOS 1"
kvalita videa až 4K / 10bit Dlog-M / HDR
kvalita fotografií 20 - 200 megapixelů

stroj DJI Mavic 2 Pro
doba letu: po 25 min. až celý den
max. rychlost 72 km/h
max. dosah dle viditelnosti

Registrace ÚCL

Splnili jsme podmínky registrace Úřadu pro civilní letectví v kategoriích A1&A3 a následně jsme složili zkoušku pro kategorii A2. Pracujeme výhradně s pojištěním odpovědnosti a především létáme zodpovědně.

Registrace Úřadu pro civilní letectví
Penzion Čáslava - foto a video dronem

Každé místo je naprosto jedinečné jak z pohledu technického provedení výškového letu, tak i z pohledu zajištění bezpečného provozu za mnohdy velmi rozmanitých povětrnostních podmínek. V hustém vzdušném provozu a veřejné prostoru je potřeba každé místo dobře poznat, předvídat možné scénáře a připravit podmínky pro bezpečný let. Proto preferujeme před každou zakázkou co nejvíce informací, schůzku nebo souřadnice přesné lokality, abychom mohli naplánovat bezpečný let. Děkujeme za pochopení.

Pro dotazy a poptávku použijte kontakty

Rádi vám připravíme nabídku na míru