Poznejte a zaujměte publikum

Chceme, aby naše práce dávala klientům maximální smysl a užitek. Moc pro nás znamená, že většinu aktivit děláme pro pravidelné zákazníky, se kterými spolupracujeme dva a více let. Internetový marketing se proto stal přirozeným rozšířením služeb.

Pomáháme kvalitnímu mediálnímu obsahu, aby plnil účel, aby přitahoval pozornost a vybízel k reakci. Neslibujeme zázraky na počkání, ale nabízíme cestu, která nám dává dlouhodobě smysl a vede do stanoveného cíle. Nejvíce se věnujeme obsahovému marketingu, nastavení efektivních PPC reklam, službám Google, sociálním sítím, úpravě webů nebo offline reklamě, ale je toho více. Chceme být oporou na cestě k úspěchu.

Hlavní činnosti

Fotografické služby pro Ducati Czech

Obsahový marketing

Věnujeme se vytváření přitažlivého obsahu na míru dle zadání, tak aby zaujal vhodné publikum. Pomáháme tedy nejen se zdroji, ale také se samotnými formami publikace. Ať už klient potřebuje zvýšit povědomí o své značce, oslovit fanoušky nebo přimět zákazníky k nákupu, vždy to znamená mít na začátku přitažlivý obsah, umět s ním pracovat a znát své potenciální zákazníky. V konečném důsledku je to spousta souvisejících aktivit, které klientům zjednodušujeme. Nabízíme spolupráci pro sociální sítě, foto/video kampaně, copywriting pro weby, blogy, recenze, apod.

PPC kampaně

PPC (pay-per-click) je už ze své podstaty velice efektivní forma reklamy, za kterou platíte jen podle provedeného prokliku. Ve skutečnosti je ale efektivní jen tak dobře, jak je nastavená. Chápeme, že na začátku může být obtížné vyznat se v možnostech a později také dosažených výsledcích kampaní. My vám reklamu pomůžeme nastavit, spravovat i vyhodnotit, abyste rozuměli chování a potřebám zákazníků do takové míry, že vám budou tyto reklamy dobře sloužit.

Měření kampaní
Responzivní kódování

Webové stránky

Online marketing a kvalitní webové stránky se vzájemně potřebují. Tvoříme menší webové stránky a microsite, naplňujeme je hodnotným obsahem a optimalizujeme pro vyhledávače. Samozřejmostí je responzivní kódování v souladu se standardy, protože stále více návštěv webu probíhá z mobilních dotykových zařízení. Mimo samotný web řešíme také měřením návštěvnosti službou Google Analytics, abychom pomohli co nejlépe naplnit požadované cíle webu.

Offline propagace

Potřebujete vytvořit nový prospekt, plakátovou reklamu nebo kvalitní obraz na plátně do kanceláře? Naše fotky jste mohli vidět na některých výstavách nebo billboardových kampaních Zoo Praha. Offline propagace je možná poslední dobou trochu opomíjená, přitom je stále efektivní. Může být doslova hmatatelná anebo na očích i tam, kde se před ní nelze schovat. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv zadáním - poradíme nebo pomůžeme.

Tomáš Adamec pro Zoo Praha

Pro dotazy a poptávku použijte kontakty

Rádi vám připravíme nabídku na míru