Vtáhněte diváky dovnitř

Tvoříme moderní virtuální prohlídky, které pomáhají jakékoliv místo pohodlně navštívit a načerpat jeho atmosféru prakticky kdykoliv. Uživatelé se z prohlídek mohou poutavou formou dozvědět hodnotné informace o firmě i produktech, které je mohou vybízet k další akci nebo k nákupu.

Samotné objevování mohou uživatelům usnadnit půdorysy nebo vložená mapa, pocit z místa mohou dokreslit vložené fotografie, zvuky nebo videa. Navigaci může zpřehlednit grafická nabídka.

Naše prohlídky se hodí pro každé místo. Nejen pro naleštěný showroom, hotel nebo čistou restauraci, protože hodnotu pro uživatele mají tím, že jsou přehlednější než klasické fotky. Zlepšují jim orientaci v prostoru a poskytují přidané informace. Výborně se proto hodí také pro technická místa, školy, prezentace obcí, vzorové domy, sportovní areály a mnoho dalšího.

Patříme také mezi nejaktivnější fotografy v České republice pro populární službu virtuálních prohlídek Google Street View.

Tyto prezentace ke svému provozu nepotřebují žádnou doplňkovou službu, ani měsíční paušál, jsou levné, velmi kompatibilní a pro použití je stačí jednoduše umístit na firemní web. Přitom není problém prohlídku v budoucnu aktualizovat, pokud například hotel zrekonstruuje část pokojů nebo firma přistaví novou skladovou halu, jednoduše se obsah doplní.

Všechny panoramatické fotografie pořizujeme ve vysoké HDR kvalitě. Každému snímku se pečlivě věnujeme a po dohodě používáme i větší retuše pro maximální efekt. S pomocí našeho dronu umíme dodat atraktivní pohledy také z ptačí perspektivy, zákazník díky nim získá přesnou představu o rozloze a umístění snímaného objektu.

Jaké funkce může mít virtuální prohlídka

Pro dotazy a poptávku použijte kontakty

Rádi vám připravíme nabídku na míru